Popup field group (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Link text
id: Teks tautan

en: Features
id: Fitur

en: About
id: Tentang
