Popup field group (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
