Popup field group (8.x-1.6) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Fields
fr: Champs

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Link text
fr: Texte du lien

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: About
fr: À propos

en: How to use
fr: Comment l'utiliser
