Popup field group (8.x-1.6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Link text
ru: Текст ссылки

en: Features
ru: Особенности

en: About
ru: Информация

en: Popup
ru: Всплывающее окно

en: Modal
ru: Модальное окно
