Popup field group (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Features
be: Функцыі

en: About
be: Аб

en: Popup
be: Выкідны
