Popup field group (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: About
el: Περί
