Popup field group (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Features
lt: Savybės

en: About
lt: Apie
