Popup field group (8.x-1.7) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
