Popup field group (8.x-1.7) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: About
pl: O stronie

en: Popup
pl: wyskakujący

en: Append to
pl: Dopisz do
