Popup field group (8.x-1.7) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Features
ro: Caracteristici

en: About
ro: Despre
