Popup field group (8.x-1.7) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Features
te: విశేషాలు

en: About
te: గురించి
