Popup field group (8.x-1.8) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Features
ar: الخصائص

en: About
ar: حول
