Popup field group (8.x-1.8) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: About
km: អំពី
