Popup field group (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Features
sk: Vlastnosti

en: About
sk: Informácie o

en: Modal
sk: Modálny
