Popup field group (8.x-1.8) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ
