Popup field group (8.x-1.9) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
