Popup field group (8.x-1.9) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Fields
cy: Meysydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder
