Popup field group (8.x-1.9) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: About
ku: دەربارە
