Popup field group (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: About
ne: बारेमा
