Popup field group (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Link text
nl: Linktekst

en: About
nl: Over

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
nl: De CSS-klasse mag alleen letters, cijfers, onderstrepingstekens en koppeltekens bevatten.
