Popup field group (8.x-1.9) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Features
uk: Властивості

en: About
uk: Про модуль

en: Popup
uk: Спливні

en: Minimal width
uk: Найменша товщина

en: Maximal width
uk: Найбільша товщина

en: Modal
uk: Модальне

en: The css class must include only letters, numbers, underscores and dashes.
uk: Сss-клас має містити лише літери, цифри, символи підкреслення та дефіси.

en: How to use
uk: Як користуватися
