Popup field group (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Link text
sv: Länktext

en: Features
sv: Funktioner

en: About
sv: Om
