Popup link formatter (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: None
el: Κανένα

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη

en: Throbber
el: Δείκτης προόδου Throbber
