Popup link formatter (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: None
lt: Joks

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Throbber
lt: Pulsas
