Popup link formatter (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: None
ro: Nimic

en: CSS class
ro: Clasă CSS

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Progress
ro: Progres
