Popup link formatter (2.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: None
uk: Немає

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Bar
uk: Смуга

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Throbber
uk: Тробер

en: Dialog
uk: Вікно

en: Progress
uk: Поступ

en: Modal
uk: Модальне
