Popup link formatter (2.0.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: None
bo: མེད།

en: CSS class
bo: CSS ཡི་སྒྲིག་གཞི

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Throbber
bo: མཚོན་རིས

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
