Popup link formatter (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Throbber
be: Тробер
