Popup link formatter (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera
