Popup link formatter (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: CSS class
fi: CSS-luokka

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila
