Popup link formatter (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: None
ja: なし

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Throbber
ja: アニメーションアイコン
