Popup link formatter (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Dialog
sk: Dialóg

en: Modal
sk: Modálny
