Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Created
af: Geskep

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
