Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Published
am: የታተመ
