Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Published
ast: Espublizáu

en: Appearance
ast: Aspeutu
