Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Views
az: Görünüşlər

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Appearance
az: Görünüş

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
az: Səhifələri onların yollarından istifadə edərək təyin edin. Hər sətirə bir yol daxil edin. '*' simvolu joker simvoldur. Nümunə yol hər bir istifadəçi səhifəsi üçün %user-wildcard-dır. %front ön səhifədir.
