Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Published
be: Апублікавана

en: Media
be: Мультымедыя

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Template
be: Шаблон

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Overlay
be: Перакрываючы слой
