Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Views
bg: Изгледи

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Appearance
bg: Теми

en: Template
bg: Шаблон
