Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Overlay color
bo: ཁ་དོག་གབ་པ།

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ
