Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Media
cs: Média

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Template
cs: Šablona

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Changed
cs: Změněno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tracking
cs: Sledování

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Operations links
cs: Odkazy na operace
