Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Custom
da: Tilpasset

en: Visibility
da: Synlighed

en: Published
da: Udgivet

en: Appearance
da: Udseende

en: Template
da: Skabelon

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Updated date
da: Opdateringsdato

en: Changed
da: Ændret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Overlay
da: Overlejring

en: Overlay color
da: Farve på overlejring

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Operations links
da: Redigeringslinks
