Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
