Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Media
el: Μέσα

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Fullscreen
el: Πλήρης οθόνη
