Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Views
et: Vaated

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Published
et: Avaldatud

en: Media
et: Meedia

en: Appearance
et: Välimus

en: Template
et: Mall

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Changed
et: Muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Overlay
et: Ülekate

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
et: Määra lehed kasutades nende teekondasid. Sisesta üks teekond rea kohta. Märk '*' (wildcard) tähistab mistahes teekonna osa. Näiteks teekond %user-wildcard tähistab iga kasutaja profiililehte. %front tähistab avalehte.
