Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Views
eu: Bistak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Published
eu: Argitaratua

en: Appearance
eu: Itxura

en: Created date
eu: Sortze data

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
