Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Views
fi: Näkymät

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Published
fi: Julkaistu

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Overlay
fi: Päällys

en: Fullscreen
fi: Kokoruututila

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Popup width
fi: Ponnahdusikkunan leveys

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
fi: Määritä sivut käyttämällä niiden polkuja. Syötä yksi polku per rivi. '*'-merkki on korvausmerkki. Esimerkkinä polku %user-wildcard on jokaisen käyttäjän oma sivu. %front on etusivu.
