Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Høvundur

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Custom
is: Sergjørt

en: Visibility
is: Vísing

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út
