Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Views
gl: Vistas

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Published
gl: Publicado

en: Media
gl: Medios

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Template
gl: Modelo

en: Created date
gl: Data de creación

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Changed
gl: Cambiado

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Overlay
gl: Superposición

en: Popups
gl: Emerxentes

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa
