Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Published
hr: Objavljeno

en: Media
hr: Mediji

en: Appearance
hr: Izgled

en: Template
hr: Predložak

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Overlay color
hr: Boja prekrivača
