Popup Lite (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Media
hy: Մեդիա

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք
